-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-010262-a
Завершена
1 483 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
Період уточнення:
10.01.2025 16:55 - 16.01.2025 00:00
Відповідь надана
Обстеження об’єкта
Номер:
4b34fe9ae013489a8057aacc48a01b38
Дата опублікування:
13.01.2025 09:51
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику!
Тенерною документацією встанорвлено дискримінаційну вимогу потенційним учасникам провести, цитуємо: «попередній огляд об’єкта будівництва та ознайомлення з обсягом робіт (фактичний обсяг робіт відповідає дефектному акту). Тому Учасник повинен до кінцевого строку подання пропозицій, що визначений електронною системою закупівель, ознайомитись шляхом проведення обстеження об’єкта».
І це при тому, що Технічний звіт за результатами технічного обстеження 43408208/8-ОБ;
План будівлі на відм.0.000, схема монтажних та демонтажних робіт;
Водопостачання та каналізація (Коростень. План сантехнічних виводів), електротехнічні рішення (Пояснювальна записка, Коростень. План побутових розеток та кабельних виводів, Коростень. План освітлення);
Технічне завдання для розробки та введення в експлуатацію закладів первинної медико-санітарної допомоги, дружніх до дитини розміщено у складі тендерної документації.
Ця вимога є неправомірною та дискримінаційною. Замовник порушує право учасника на конфіденційність інформації, а також ця вимога несе у собі корупційні ризики, адже для участі у тендері необхідно учаснику провести огляд до відкриття учасників, що приймуть участь в закупівлі. Замовнику вже будуть відомі потенційні учасники процедури закупівлі. Зазначена вимога порушує право Учасників на наступні принципи закупівель, визначені статтею 5 Закону – максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям та добросовісна конкуренція серед учасників. Адже після огляду об’єкту інформація про те, які учасники будуть брати участь у закупівлі стає неконфіденційною. Встановлення Замовником дискримінаційної вимоги щодо огляду об’єкту є необгрунтованою та такою, що суперечить вимогам Закону. Адже за таких умов, з підстав, незалежних від суб’єкта господарювання, Замовник може не підписати акт огляду, що у подальшому може стати, з незалежних від Учасника торгів підстав, причиною відхилення такої Пропозиції, що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання. Ця вимога направлена саме на те, щоб Виконавці понесли максимум збитків. Адже з ще не отриманих прибутків сплачувати витрати на відрядження, пальне та амортизацію транспорту тільки для подачі пропозиції на тендер є некоректним. Також додатково повідомляємо, що вимога тендерної документації щодо обов’язкового обстеження об’єкту, була визнана як дискримінаційна рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель:
1. Рішення від 13.12.2019 №18550 2. Рішення від 13.05.2020 № 9264 3. Рішення від 29.05.2020 № 10669 4. Рішення від 06.09.2022 №5702 5. Рішення від 29.04.2022 № 4172 6. Рішення від 22.02.2022 № 3635 7. Рішення від 10.04.2023 №4466 8. Рішення від 10.04.2023 № 4470 9. Рішення від 10.04.2023 № 4456 10. Рішення від 26.06.2023 № 9320 11. Рішення від 26.06.2023 №9329.
Просимо видалити цю дискримінаційну вимогу, або надати відповідь:
чи не буде відхилено пропозицію учасника, який не надасть у складі пропозиції довідку про обстеження (огляд) об’єкта?
Заздалегідь вдячні.
Відповідь:
Добрий день. Дякуємо за звернення. Внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
14.01.2025 17:11