-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2024-06-18-001543-a
Завершена
3 643 866.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 219.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 219.33 UAH
Номер:
0962315fa9f14763acbfeddf7b96c96b
Внутрішній номер закупівлі:
21857429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-18-001543-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Давидюк +380680201589 shmyga_tanya@ukr.net https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 643 866.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2024 09:49 - 01.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2024 09:49 - 04.07.2024 00:00
Аукціон:
04.07.2024 12:18 - 04.07.2024 12:41
Період кваліфікації:
04.07.2024 12:41 - 12.07.2024 10:55
Період завантаження договору:
18.07.2024 00:00 - 28.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 643 866.20 Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область