-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Оголошено тендер
3 643 866.20
UAH
Номер:
d2afc3ca534d4bb1934acb65a4e76778
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-18-000670-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 643 866.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Примітки:
Протокол № 105 від 18.06.2024 р. про затвердження змін до річного плану закупівель на 2024 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2024 08:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 643 866.20 UAH