• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень цокольного поверху поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область

Завершена

3 643 866.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 219.33 UAH
Період уточнення: 18.06.2024 09:49 - 01.07.2024 00:00
Відповідь надана

Уточнення вимоги

Номер: 22beec35b6824273b00122bb5ca87bb0
Дата опублікування: 19.06.2024 12:12
Опис: В Додатку 1 до ТД вимагається підтрвердження наявності досвіду виконання подібних робіт. При цьому зазначається, що аналогічним вважатиметься договір з поточного ремонту та/або будівництва та/або капітального ремонту та/або реконструкції будівель, приміщень тощо не пізніше 2020 року. Уточніть, будь ласка, чи дійсно повинні бути договори укладені не пізніше 2020 року, чи можвило не раніше 2020 року. Тому що логічно підтверджувати саме актуальну наявність досвіду, який мав місце найближчим часом, а не до 2020 року. Якщо, все ж, замовник на полягає на тому, що такі договори мають бути укладені не пізніше, тобто до 2020 року, то тоді прохання роз'яснити, яким чином повинні підтверджувати наявність досвіду учасники, які були створені, наприклад, у 2023 році? Просимо внести зміни в ТД.
Відповідь: Дякуємо за звернення. Аналогічним вважатиметься договір з поточного ремонту та/або будівництва та/або капітального ремонту та/або реконструкції будівель, приміщень тощо не пізніше 2020 року, тобто мається на увазі договори з 01.01.2020 р. по теперішній час.
Дата відповіді: 19.06.2024 13:29