-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-015074-a
Торги не відбулися
1 483 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
Номер:
bc228ba53f514c509222ad1116fcd0bc
Внутрішній номер закупівлі:
23749802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-015074-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Давидюк +380680201589 shmyga_tanya@ukr.net https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 483 766.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 15:27 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 15:27 - 26.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.12.2024 00:00 - 31.12.2024 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 483 766.00 Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна