-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Оголошено тендер
1 483 766.00
UAH
Номер:
f6b91ee8ef35400cadd973575680f48b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-18-016423-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 483 766.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Примітки:
Протокол № 2 від 18.12.2024 р. про затвердження змін до річного плану закупівель на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.12.2024 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описфінансування за рахунок коштів ЮНІСЕФ
Сума1 236 472.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума247 294.00 UAH