-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-015074-a
Торги не відбулися
1 483 766.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 418.83 UAH
Період оскарження:
18.12.2024 15:27 - 23.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.