-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги з поточного ремонту. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Тендер Prozorro UA-2025-05-06-002647-a
Завершена
119 763.79
UAH без ПДВ
Номер:
5469215865484891b055f6205714c1f1
Внутрішній номер закупівлі:
25204545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-06-002647-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Давидюк +380680201589 shmyga_tanya@ukr.net https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
За результатами проведених відкритих торгів з особливостями за предметом закупівлі: Поточний ремонт. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул. Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна було укладено Договір № 18 від 29.01.2025 р. на суму 1 211 494,00 грн. з ФОП Пашинська В.М. (надалі – Підрядник).
Підрядник звернувся до замовника листом №149 від 19.02.2025 про те, що під час надання послуг виникли додаткові послуги, які не були враховані Договором № 18 від 29.01.2025 р. (лист додається), вартість яких складає 119 763,79 грн. без ПДВ, що складає 9,9 % від Договору 18 від 29.01.2025 р.
Відповідно підпункту 8 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Очікувана вартість:
119 763.79 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Додаткові послуги з поточного ремонту. Будівля, де знаходиться амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5 Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської міської ради по вул.Шевченка, 66, м. Коростень, Житомирська обл., Україна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.05.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Пашинська Владислава Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3484416040
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростенський р-н місто Коростень вул.Музейна будинок 5 квартира 69
Ціна пропозиції
119 763.79 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2025 10:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c745f3aa7be43289f28681fdc91505e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-05-06-002647-a-b1
Постачальник:
ФОП Пашинська Владислава Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3484416040
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, Коростенський р-н місто Коростень вул.Музейна будинок 5 квартира 69
Номер договору:
45
Сума договору:
119 763.79 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00
Дата підписання:
05.05.2025 09:00
Статус:
Виконаний