-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-006979-a
Завершена
295 462.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
Номер:
040acc1a002d4b8dbf374c84f61e2d19
Внутрішній номер закупівлі:
18275912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-29-006979-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Багінська +380968651215, +380639777125, +380963092537 baginskaknp@gmail.com https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
295 462.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2023 14:38 - 04.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2023 14:38 - 07.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.07.2023 00:00 - 10.07.2023 15:32
Період завантаження договору:
16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 462.00 Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область