-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень, сходового маршу (праве крило) поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-006979-a
Завершена
295 462.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 477.31 UAH
Період уточнення:
29.06.2023 14:38 - 04.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим