-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2025-07-02-007120-a
Завершена
1 392 614.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 963.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 963.07 UAH
Номер:
364b6399cc7941dca2b52418fabdff87
Внутрішній номер закупівлі:
25772662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-02-007120-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД" КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844941
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Давидюк +380680201589 shmyga_tanya@ukr.net https://korsimlikar.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 392 614.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.07.2025 14:09 - 07.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2025 14:09 - 10.07.2025 00:00
Аукціон:
з 10.07.2025 15:52
Період кваліфікації:
10.07.2025 00:00 - 15.07.2025 15:31
Період завантаження договору:
21.07.2025 00:00 - 31.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 392 614.00 Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м.Коростень, Житомирська область