• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область

Оголошено тендер

1 392 614.00 UAH
Номер: be208e82b31d4ed180fdd83cec7de011
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-02-007398-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "ЦПМСД" КМР
Замовник: КНП "ЦПМСД" КМР
Очікувана вартість: 1 392 614.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Примітки: Протокол № 110 від 01.07.2025 р. про затвердження змін до річного плану закупівель на 2025 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.07.2025 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума1 392 614.00 UAH