-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вестибюлю поліклінічного корпусу дитячої поліклініки за адресою: вулиця Грушевського, 7, м. Коростень, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2025-07-02-007120-a
Завершена
1 392 614.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 963.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 963.07 UAH
Період уточнення:
02.07.2025 14:09 - 07.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим