-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімн...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, 268
- ID: UA-2026-08-26-012254-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203853
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімн...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
- ID: UA-2026-08-17-004968-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101866
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон та дверей в приміщеннях Гімназія №80 ДМР за ад...×-
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон та дверей в приміщеннях Гімназія №80 ДМР за адресою: 49041, Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд.31
- ID: UA-2026-07-02-009930-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29719184
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок кошт...×-
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
- ID: UA-2026-05-05-011163-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29122565
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок кошт...×-
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
- ID: UA-2026-04-15-012038-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28927004
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок кошт...×-
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам загальної середньої освіти на 2026/2027 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
- ID: UA-2026-04-09-005496-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28876156
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімн...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014 (ДК 021:2015 – 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2024-10-07-012931-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22813496
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень з заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровс...×-
Поточний ремонт приміщень з заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268 (ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2024-05-10-009262-a
- Дата створення : 10.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21529721
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровсь...×-
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
- ID: UA-2024-02-15-012017-a
- Дата створення : 15.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20761454
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровсь...×-
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
- ID: UA-2024-02-06-014941-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20660026
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Се...×-
Поточний ремонт приміщень з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
- ID: UA-2023-11-09-011096-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19577288
КЗО "СЗШ №80" ДМР ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вимощення та евакуаційного виходу будівлі Комунального закладу освіти «Сер...×-
Поточний ремонт вимощення та евакуаційного виходу будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2023-09-19-014462-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19021090
КЗО "СЗШ №80" ДМР ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вимощення та евакуаційного виходу з заміною дверей будівлі Комунального за...×-
Поточний ремонт вимощення та евакуаційного виходу з заміною дверей будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
- ID: UA-2023-09-07-014442-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18903150
КЗО "СЗШ №80" ДМР ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Сер...×-
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
- ID: UA-2023-08-11-007985-a
- Дата створення : 11.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18654738
КЗО "СЗШ №80" ДМР ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закл...×-
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №80"Дніпровської міської ради за адресою:м.Дніпро, вул. Аеродром, буд.268
- ID: UA-2023-08-04-009888-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18593751
КЗО "СЗШ №80" ДМР ЄДРПОУ: 19086837ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -