• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень з заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268 (ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затвердженних постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбаченних Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами

Завершена

233 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 166.00 UAH
Номер: 1d2f269da67f496ca41c4df39b58a50a
Внутрішній номер закупівлі: 21529721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-009262-a   
Замовник: Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
Контактна особа: Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 233 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.05.2024 15:25 - 15.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.05.2024 15:25 - 18.05.2024 23:59
Період кваліфікації: 19.05.2024 00:00 - 21.05.2024 14:06
Період завантаження договору: 27.05.2024 00:00 - 06.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴233 200.00 Поточний ремонт приміщень з заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Аеродром, буд. 268 (ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)