-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
Тендер Prozorro UA-2026-04-15-012038-a
Торги не відбулися
393 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
92b6d2278b8848c8bc657dc5475b423e
Внутрішній номер закупівлі:
28927004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-15-012038-a
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
393 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2026 16:32 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2026 16:32 - 30.04.2026 00:00
Аукціон:
з 30.04.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 600.00 Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31