-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
Оголошено тендер
393 600.00
UAH
Номер:
3c6e9274020a455d9be6e97e3e38f60b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-15-014055-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
393 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.04.2026 15:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
×
-
CCCE_UA:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік
Сума393 600.00 UAH