-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-014941-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами
Торги не відбулися
613 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 067.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 067.00 UAH
Номер:
752c95c68b3947aa9d0df4df01c5403f
Внутрішній номер закупівлі:
20660026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-06-014941-a
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
613 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2024 18:28 - 12.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2024 18:28 - 15.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 400.00 Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31