• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами

Завершена

1 007 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 037.50 UAH
Номер: 9091f79df9d54a8e83fe4dc79f5cf943
Внутрішній номер закупівлі: 18654738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-11-007985-a   
Замовник: КЗО "СЗШ №80" ДМР
Контактна особа: Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 007 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.08.2023 14:39 - 16.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2023 14:39 - 19.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 19.08.2023 00:00 - 24.08.2023 11:06
Період завантаження договору: 30.08.2023 00:00 - 09.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 007 500.00 Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31