• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам загальної середньої освіти на 2026/2027 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31

Торги відмінено

393 600.00 UAH з ПДВ
Номер: a380ce928dba42f7bb3b3edcc40f3b63
Внутрішній номер закупівлі: 28876156
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-09-005496-a   
Замовник: Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
Контактна особа: Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 393 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2026 12:17 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2026 12:17 - 17.04.2026 00:00
Аукціон: з 17.04.2026 13:33

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c585701169ec41e4a655cb395c8601fa
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 14.04.2026 17:46 - 25.04.2026 00:00
Дата опублікування: 14.04.2026 17:46
Дата виконання: 25.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴393 600.00 Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам загальної середньої освіти на 2026/2027 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31