-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014 (ДК 021:2015 – 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-012931-a
Завершена
335 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 677.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 677.50 UAH
Номер:
a5cfce73870a46d7b79fbffe63811d73
Внутрішній номер закупівлі:
22813496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-07-012931-a
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина ГРЕЧКО +380669191277 buch@s80dp.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
335 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2024 17:51 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2024 17:51 - 16.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.10.2024 00:00 - 29.10.2024 15:32
Період завантаження договору:
04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴335 500.00 Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014