-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014 (ДК 021:2015 – 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Оголошено тендер
335 500.00
UAH
Номер:
36e95b9d3a374c28933b5646df627ddb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-07-014789-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
335 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014 (ДК 021:2015 – 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.10.2024 16:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31, ДБН А2.2-3:2014
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума335 500.00 UAH