-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт акумуляторний)- ID: UA-2025-12-24-019626-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27755060
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти акумуляторні та...×-
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти акумуляторні та мережеві)
- ID: UA-2025-12-10-019014-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27497044
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)- ID: UA-2025-11-28-014308-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27322552
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)- ID: UA-2025-11-27-004876-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27294204
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт акумуляторний)- ID: UA-2025-11-13-004128-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27106948
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Набір для «мокрого» свердління: дриль,...×-
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Набір для «мокрого» свердління: дриль, свердло алмазне, подовжувач)
- ID: UA-2025-10-17-014155-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26803066
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Перфоратор; Перфоратор акумуляторний; С...×-
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Перфоратор; Перфоратор акумуляторний; Секатор акумуляторний)
- ID: UA-2025-09-30-010978-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26602102
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)- ID: UA-2025-07-14-007714-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25872564
ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» (Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт...×-
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» (Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709M2T, 2 акб 18.0В XR Li-lon 4 Ah в TSTAK).
- ID: UA-2024-12-16-012841-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23697694
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструменти в асортименті)- ID: UA-2024-11-21-016739-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23352569
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструменти в асортименті)- ID: UA-2024-10-28-007164-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23043268
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)- ID: UA-2024-08-29-010270-a
- Дата створення : 29.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22444284
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» (Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-280; Міксер будівельний...×-
43830000-0 «Електричні інструменти» (Шліфмашина кутова Dnipro-M GL-280; Міксер будівельний Dnipro-M ВМ-142S; Відбійний молоток Dnipro-M SH-40; Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-160SE (2021); Перфоратор прямий Dnipro-M RH-16)
- ID: UA-2023-12-19-024030-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20151646
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт Makita DDF453SYE, 18В, 1.5Ah х 2шт, кейс (...×-
43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт Makita DDF453SYE, 18В, 1.5Ah х 2шт, кейс (DDF453SYE))
- ID: UA-2023-12-19-017588-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20145118
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 43830000-0 «Електричні інструменти» (Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 180 Li...×-
ДК 021:2015 43830000-0 «Електричні інструменти» (Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 180 Li, 2х2,0Ah, Дриль ударний Bosch GSB 13 RE (ЗВП) (600 Вт))
- ID: UA-2023-11-28-015696-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19816590
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” ЄДРПОУ: 02066769ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -