• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)

Завершена

144 657.00 UAH з ПДВ
Номер: 93234fcf3bf140579a90b16d99c4ebf7
Внутрішній номер закупівлі: 27294204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-004876-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 144 657.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.11.2025 11:11 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2025 11:11 - 05.12.2025 08:00
Аукціон: 08.12.2025 15:34 - 08.12.2025 16:03
Період кваліфікації: 08.12.2025 16:03 - 11.12.2025 15:31
Період завантаження договору: 17.12.2025 00:00 - 27.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 657.00 ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)