• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)

Оголошено тендер

144 657.00 UAH
Номер: 8577e77da2f84ed4b2c6e4b599b553da
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-27-005007-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Очікувана вартість: 144 657.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електроінструмент)
Примітки: Зміни до річного плану від 27.11.2025 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструменти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 27.11.2025 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума144 657.00 UAH