-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-014308-a
Завершена
4 182.00
UAH з ПДВ
Номер:
db6e3944851b48dbb9c08da4fba4837a
Внутрішній номер закупівлі:
27322552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-014308-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 182.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 16:37 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 16:37 - 06.12.2025 08:00
Аукціон:
з 08.12.2025 15:14
Період кваліфікації:
06.12.2025 08:00 - 08.12.2025 12:29
Період завантаження договору:
14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 182.00 ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)