• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)

Оголошено тендер

4 182.00 UAH
Номер: 8d181ed7a2c04e9092ca98935c86be6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-28-016640-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Очікувана вартість: 4 182.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)
Примітки: Зміни до річного плану від 28.11.2025 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструменти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 28.11.2025 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-12CX Compact (Набір) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання до 26.12.2025
Акумуляторний клейовий пістолет Dnipro-M GP-12 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструменти
Кількість 1 штука
Період постачання до 26.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти
Сума4 182.00 UAH