-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт акумуляторний)
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-004128-a
Торги не відбулися
6 636.00
UAH з ПДВ
Номер:
6fee746d15764d54a79194be9c1f2cf8
Внутрішній номер закупівлі:
27106948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-004128-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 636.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 10:56 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 10:56 - 21.11.2025 08:00
Аукціон:
з 24.11.2025 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 636.00 ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт акумуляторний)