-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Набір для «мокрого» свердління: дриль, свердло алмазне, подовжувач)
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-014155-a
Завершена
67 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3866f3544cf4080b8863eab26a85994
Внутрішній номер закупівлі:
26803066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-014155-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лук'янов Роман Григорович 380503436021 r.lukianov@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 190.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 17:09 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 17:09 - 25.10.2025 08:00
Аукціон:
27.10.2025 12:09 - 27.10.2025 12:32
Період кваліфікації:
27.10.2025 12:32 - 29.10.2025 18:10
Період завантаження договору:
04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 190.00 ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Набір для «мокрого» свердління: дриль, свердло алмазне, подовжувач)