-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 43830000-0 «Електричні інструменти» (Шуруповерт акумуляторний)
Тендер Prozorro UA-2025-12-24-019626-a
Завершена
6 636.00
UAH без ПДВ
Номер:
aa6e64c26238454b85f3885eb364fb36
Внутрішній номер закупівлі:
27755060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-24-019626-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедуру закупівлі за № ЦА-2025-11-13-004128-а, яку було автоматично відмінено системою за причини відсутності пропозицій.
Очікувана вартість:
6 636.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ак.дриль-шуруповерт Bosch GSB 183-Li Profesional
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФІЛАТОВ ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2031801033
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, вул. Старицького, буд. 16, кв. 65
Ціна пропозиції
6 636.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2025 20:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
650018c7b19a42a599ff57e7689c799c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-24-019626-a-c1
Постачальник:
ФОП "ФІЛАТОВ ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2031801033
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, вул. Старицького, буд. 16, кв. 65
Номер договору:
Т22-12/25-Т
Сума договору:
6 636.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ак.дриль-шуруповерт Bosch GSB 183-Li Profesional: 6 636.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний