-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-007714-a
Завершена
16 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 83.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 83.10 UAH
Номер:
5dcbf044a6f94dd4bbcd513bd876ebfd
Внутрішній номер закупівлі:
25872564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-14-007714-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.07.2025 15:05 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2025 15:05 - 22.07.2025 08:00
Аукціон:
23.07.2025 13:49 - 23.07.2025 14:12
Період кваліфікації:
23.07.2025 14:12 - 24.07.2025 11:48
Період завантаження договору:
30.07.2025 00:00 - 09.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 620.00 ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)