-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)
Оголошено тендер
16 620.00
UAH
Номер:
39612fe27cbd4e49a1a653b06e5a3457
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-14-006103-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти» (Електричні інструменти різні)
Примітки:
Зміни до річного плану від 14.07.2025 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
43830000-0 Електричні інструменти
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.07.2025 12:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M PE-29S або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Шліфмашина кутова Dnipro-M GS-140SE (2021) або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Дриль ударний Dnipro-M HD-132M або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Фрезер Dnipro-M ER-70S або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Акумуляторна шліфувально-гравіювальна машина Dnipro-M MG-12M (без АКБ та ЗП) або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M СG-12BC Ultra (без АКБ та ЗП) або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти
Сума16 620.00 UAH