-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями- ID: UA-2024-07-09-003565-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22026155
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями- ID: UA-2024-02-16-004134-a
- Дата створення : 16.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20767250
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями- ID: UA-2023-02-24-000998-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17082002
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями- ID: UA-2021-10-19-000249-b
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12013265
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями.- ID: UA-2021-10-12-003251-c
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11951404
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями- ID: UA-2021-07-30-007500-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10921967
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-04-27-005320-c
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9701603
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-04-05-000328-b
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9359569
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-03-17-002441-a
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9100516
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2021-03-16-003137-b
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9073758
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-10-22-001503-c
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6836133
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-10-20-001885-b
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6790756
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-08-21-001846-b
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6021083
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-07-24-001324-a
- Дата створення : 24.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5705614
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Антисептичні засоби для рук- ID: UA-2020-06-04-002170-a
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5184865
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02006691ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рукЗавершена -