-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями.
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-003251-c
Завершена
211 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 055.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 055.00 UAH
Номер:
052a42751173462bb47ee4d08f70d71c
Внутрішній номер закупівлі:
11951404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-12-003251-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заставська Юлія Олександрівна +380612862111 onko@zrpc.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 055.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2021 13:47 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2021 13:47 - 29.10.2021 00:00
Аукціон:
29.10.2021 12:37 - 29.10.2021 13:00
Період кваліфікації:
29.10.2021 13:00 - 29.10.2021 16:01
Період завантаження договору:
29.10.2021 16:01 - 18.11.2021 16:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Манорм-гель» з дозатором або еквівалент. 1л.
Кількість
150 літр
Період постачання
до 31.12.2021
"Кутасепт Ф", 1 л або еквівалент.
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
«Етасепт» або еквівалент. Флакон 1 л. з дозуючим носиком.
Кількість
350 літр
Період постачання
до 31.12.2021
«Бланідас софт » або еквівалент 5 л.
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Крем «Лізодерм релакс», 1 л.
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЕЛЕНЦОВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
Оскарження: 29.10.2021 16:01 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1708920340
-
Контактна особа:
Зеленцова Людмила 380660770002 Soik.region8@gmail.com
-
Адреса:
690, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАОЗЕРНА, будинок 25
Оскарження: 29.10.2021 16:01 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
203 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 16:01
Відповіді на вимоги
10
Документи
84
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньфармімпекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31572294
-
Контактна особа:
Бондарук Ігор Іванович 380332780723 vol_vfi.ua@ukr.net
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Гордіюк, 39
Початкова пропозиція
208 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef57a3eea15e499cb1c79cdecc5381a9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-12-003251-c-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЕЛЕНЦОВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1708920340
-
Контактна особа:
Зеленцова Людмила 380660770002 Soik.region8@gmail.com
-
Адреса:
690, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАОЗЕРНА, будинок 25
Номер договору:
216
Сума договору:
213 790.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
199 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
09.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний