-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями.
213 790.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef57a3eea15e499cb1c79cdecc5381a9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-12-003251-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Контактна особа:
Заставська Юлія Олександрівна +380612862111 onko@zrpc.zp.ua
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЕЛЕНЦОВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1708920340
-
Контактна особа:
Зеленцова Людмила 380660770002 Soik.region8@gmail.com
-
Адреса:
690, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАОЗЕРНА, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Номер договору:
216
Дата підписання:
09.11.2021 00:00
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Сума договору:
213 790.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 750.00 UAH)
Оплачено:
213 790.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 750.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Манорм-гель» з дозатором або еквівалент. 1л.
Кількість
150 літр
Період постачання
до 31.03.2022
"Кутасепт Ф", 1 л або еквівалент.
Кількість
116 літр
Період постачання
до 31.03.2022
«Етасепт» або еквівалент. Флакон 1 л. з дозуючим носиком.
Кількість
350 літр
Період постачання
до 31.03.2022
«Бланідас софт » або еквівалент 5 л.
Кількість
284 штуки
Період постачання
до 31.03.2022
Крем «Лізодерм релакс», 1 л.
Кількість
109 літр
Період постачання
до 31.03.2022
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c2502da6d7104a0daa6c9aa966aefd54
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ч.6 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі", дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Враховуючи вищевикладене, Сторони домовились продовжити термін дії договору до 31.03.2022 р., та викласти п.10.1. Договору в наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з дня його підписання і діє до 31.03.2022 року або до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за Договором» Конкретний обсяг товару, що буде закуплено в період з 1 січня по 31 березня 2022 року, визначається Додатковою угодою між Сторонами
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
aada1993f0ec4c6e814f3e8a383145e7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв’язку із необхідністю проведення Покупцем на початку 2022 року процедури закупівлі товарів та з метою безперебійної роботи установи в цей час, керуючись нормами цивільного і господарського законодавства, а також відповідно до частини шостої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) до Договору № 216 від «06» листопада 2021 року (далі – Договір), про таке: 1. Постачальник зобов’язується в порядку та за ціною, визначеною в Договорі, поставити товари в термін до 31 березня 2022 року включно. 2. Загальна вартість товарів, визначених в пункті 1 цієї Додаткової угоди, не може перевищувати 20 (двадцять) % ціни Договору та становить 40 770,00 грн. (Сорок тисяч сімсот сімдесят грн. 00 коп.) в т.ч. ПДВ 2 950,00 грн. (Дві тисячі дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.) 3. У зв`язку із укладенням цієї Додаткової угоди, Сторони домовились викласти пункт 3.1. договору викласти в новій редакції: «Сума Договору встановлюється у національній валюті України та становить: 244 620,00 (Двісті сорок чотири тисячі шістсот двадцять грн. 00 коп.) в т.ч. ПДВ 17 700,00 грн. (Сімнадцять тисяч сімсот грн. 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ab02c982b4904426bb6af88e6d0596b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись нормами цивільного і господарського законодавства, а також відповідно до п.1 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), враховуючи широкомасштабне вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, керуючий Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” зі змінами, та беручи до уваги Лист Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, про засвідчення форс-мажорних обставин (обставини непереборної сили), згідно листа Постачальника від 15.03.2022р. №303281 уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) до Договору № 216 від «06» листопада 2021 року (далі – Договір), про таке: 1. У зв’язку зі зменшенням суми договору на 30 830,00 грн. (Тридцять тисяч вісімсот тридцять грн. 00 коп.) в т.ч. ПДВ 2 950,00 грн. (Дві тисячі дев’ятсот п’ятдесят грн. 00 коп.), Сторони домовились викласти пункт 3.1. договору викласти в новій редакції: «Сума Договору встановлюється у національній валюті України та становить: 213 790,00 (Двісті тринадцять тисяч сімсот дев’яносто грн. 00 коп.) в т.ч. ПДВ 14 750,00 грн. (Чотирнадцять тисяч сімсот п’ятдесят грн. 00 коп.)», а також внести зміни до специфікації та викласти її у новій редакції (Додаток 1).
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.03.2022 00:00
Статус:
Опубліковано