-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Засоби для догляду за руками та нігтями
Тендер Prozorro UA-2024-07-09-003565-a
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Номер:
2c69f30787f944169eeedfa52fef0324
Внутрішній номер закупівлі:
22026155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-09-003565-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна +380612862111 onko@zrpc.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.07.2024 11:35 - 15.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2024 11:35 - 18.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.07.2024 00:00 - 22.07.2024 11:15
Період завантаження договору:
28.07.2024 00:00 - 07.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 000.00 Засоби для догляду за руками та нігтями