• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби для догляду за руками та нігтями

Оголошено тендер

84 000.00 UAH
Номер: 4e42bf1bafc94825bad44a6bcafb0202
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-09-004132-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 84 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби для догляду за руками та нігтями
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями
Дата опублікування: 09.07.2024 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Засоби для догляду за руками та нігтями
Код ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями
Кількість 400 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума84 000.00 UAH