-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями
Тендер Prozorro UA-2021-07-30-007500-b
Завершена
82 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 410.00 UAH
Номер:
0e00e89a44d74dc9836a3484bd7ab6a6
Внутрішній номер закупівлі:
10921967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-30-007500-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заставська Юлія Олександрівна +380612862111 onko@zrpc.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
410.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2021 15:47 - 06.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2021 15:47 - 16.08.2021 00:00
Аукціон:
16.08.2021 13:23 - 16.08.2021 13:50
Період кваліфікації:
16.08.2021 13:50 - 20.08.2021 14:37
Період завантаження договору:
20.08.2021 14:37 - 09.09.2021 14:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Манорм-гель з дозатором 1л.
Кількість
50 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Кутасепт Ф 1 л
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Етасепт 1л
Кількість
100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бланідас софт 5л
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Крем «Лізодерм релакс», 1 л.
Кількість
25 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СТАДНІКОВА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА"
Оскарження: 19.08.2021 14:25 - 30.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2723013561
-
Контактна особа:
Ірина Стаднікова +380973974763 marystoletova@ua.fm
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПОВІТРОФЛОТСЬКИЙ, будинок 3, квартира 8
Оскарження: 19.08.2021 14:25 - 30.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
58 186.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 186.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.08.2021 14:25
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЕЛЕНЦОВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
Оскарження: 20.08.2021 14:37 - 31.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1708920340
-
Контактна особа:
Зеленцова Людмила 380660770002 Soik.region8@gmail.com
-
Адреса:
690, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАОЗЕРНА, будинок 25
Оскарження: 20.08.2021 14:37 - 31.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
81 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2021 14:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
Фізична особа-підприємець
×
-
Код ЄДРПОУ:
2941707188
-
Контактна особа:
Сичова Ганна 380937365762 suchovaas@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, 01014, м. Київ, вул. К. Білокур, 10/15, кв. 28-А
Початкова пропозиція
81 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 975.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
c189e5b61a4c4e0a950309db8ff3488a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-30-007500-b-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗЕЛЕНЦОВА ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1708920340
-
Контактна особа:
Зеленцова Людмила 380660770002 Soik.region8@gmail.com
-
Адреса:
690, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАОЗЕРНА, будинок 25
Номер договору:
182
Сума договору:
87 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
78 420.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Манорм-гель з дозатором 1л.: 234.00000 UAH без ПДВ
Кутасепт Ф 1 л: 336.00000 UAH без ПДВ
Етасепт 1л: 240.00000 UAH без ПДВ
Бланідас софт 5л: 162.00000 UAH без ПДВ
Крем «Лізодерм релакс», 1 л.: 180.00000 UAH без ПДВ
Кутасепт Ф 1 л: 336.00000 UAH без ПДВ
Етасепт 1л: 240.00000 UAH без ПДВ
Бланідас софт 5л: 162.00000 UAH без ПДВ
Крем «Лізодерм релакс», 1 л.: 180.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2021 00:00 - 01.04.2022 23:59
Дата підписання:
31.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний