-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за руками та нігтями
Оголошено тендер
82 000.00
UAH
Номер:
a8b13be06adb4a2e863c8bc72461ade5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-30-002884-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
82 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби для догляду за руками та нігтями
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями
Дата опублікування:
30.07.2021 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засоби для догляду за руками та нігтями
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума82 000.00 UAH