-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-002441-a
Торги не відбулися
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
dbf3a221d2074c20b264a774648d778d
Внутрішній номер закупівлі:
9100516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-002441-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заставська Юлія Олександрівна +380612862111 onko.bk@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33741300-9 Антисептичні засоби для рукАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 14:47 - 23.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 14:47 - 03.04.2021 00:00
Аукціон:
з 05.04.2021 13:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антисептичні засоби для рук
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Скаковський Володимир Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1719214871
-
Контактна особа:
Скаковський Володимир Михайлович +380612333012 unidez@ukr.net
-
Адреса:
69120, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Вороніна, б.9, кв. 259
Початкова пропозиція
69 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
9
Документи
46
Скарги
0