-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Засоби для догляду за руками та нігтями
Тендер Prozorro UA-2024-02-16-004134-a
Завершена
74 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 370.00 UAH
Номер:
7f2bb5c0d9f6422790a9d9d7b03f0c8a
Внутрішній номер закупівлі:
20767250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-16-004134-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна +380612862111 onko@zrpc.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2024 11:36 - 21.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2024 11:36 - 24.02.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.02.2024 00:00 - 27.02.2024 11:22
Період завантаження договору:
04.03.2024 00:00 - 14.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 000.00 Засоби для догляду за руками та нігтями