-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Антисептичні засоби для рук
Тендер Prozorro UA-2021-04-05-000328-b
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
001ea46efc274275a98d240493066586
Внутрішній номер закупівлі:
9359569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-05-000328-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006691
-
Адреса:
69040, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заставська Юлія Олександрівна +380612862111 onko.bk@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33741300-9 Антисептичні засоби для рукАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2021 09:55 - 12.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2021 09:55 - 22.04.2021 00:00
Аукціон:
22.04.2021 13:09 - 22.04.2021 13:30
Період кваліфікації:
22.04.2021 13:30 - 23.04.2021 09:16
Період завантаження договору:
23.04.2021 09:16 - 13.05.2021 09:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Антисептичні засоби для рук
Кількість
5 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Скаковський Володимир Михайлович
Оскарження: 23.04.2021 09:16 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1719214871
-
Контактна особа:
Скаковський Володимир Михайлович +380612333012 unidez@ukr.net
-
Адреса:
69120, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Вороніна, б.9, кв. 259
Оскарження: 23.04.2021 09:16 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
67 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2021 09:16
Відповіді на вимоги
9
Документи
56
Скарги
0
ФОП Кононенко Тетяна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2514403961
-
Контактна особа:
Кононенко Тетяна Володимирівна +380612342410 kononenko.zp@mail.ru
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Чарівна, 143, кв. 35
Початкова пропозиція
86 924.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 924.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
5ac17825d4cf421e8c959e9cd66b1688
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-000328-b-a1
Постачальник:
ФОП Скаковський Володимир Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1719214871
-
Контактна особа:
Скаковський Володимир Михайлович +380612333012 unidez@ukr.net
-
Адреса:
69120, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Вороніна, б.9, кв. 259
Номер договору:
64
Сума договору:
60 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
11.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний