• Відкриті торги
  • КЕП

Антисептичні засоби для рук

Оголошено тендер

110 000.00 UAH
Номер: bb367340ffc74325aa7ee0a0ec36cdaf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-05-000223-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Антисептичні засоби для рук
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рук
Дата опублікування: 05.04.2021 09:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Антисептичні засоби для рук
Код ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рук
Кількість 5 найменувань
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума110 000.00 UAH