-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повністю цифрова ультразвукова діагностична система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята...×-
Повністю цифрова ультразвукова діагностична система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- ID: UA-2024-07-12-010023-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22064366
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот 1 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40...×-
Лот 1 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Лот 2 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- ID: UA-2023-07-12-011058-a
- Дата створення : 12.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18389117
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – За...×-
Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- ID: UA-2023-07-12-010955-a
- Дата створення : 12.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18389011
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645...×-
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
- ID: UA-2021-09-27-003241-a
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11733608
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645...×-
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
- ID: UA-2021-06-23-012621-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10458147
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645...×-
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова
- ID: UA-2021-03-15-000622-a
- Дата створення : 15.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9041792
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Ультразвукова портативна діагностична система НК 024:2019: 40761 – Загальноприйнята ультра...×-
Ультразвукова портативна діагностична система НК 024:2019: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Ультразвукова стаціонарна експертна діагностична система НК 024:2019: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- ID: UA-2020-11-12-007299-c
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7171741
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Цифрової, кольорової стаціонарної ультразвукової діагностичної системи- ID: UA-2019-04-08-000158-c
- Дата створення : 08.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3332460
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рентгенплівка, проявник та фіксаж, касети- ID: UA-2017-05-31-000509-b
- Дата створення : 31.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 861685
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012022ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниЗавершена -