• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова

Торги не відбулися

14 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72 500.00 UAH
Номер: bee932a8efc4466c88da928f8b45d10e
Внутрішній номер закупівлі: 9041792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-15-000622-a   
Замовник: ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
Контактна особа: Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 72 500.00 UAH
Період уточнення: 15.03.2021 10:37 - 27.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.03.2021 10:37 - 07.05.2021 09:00
Період прекваліфікації: 07.05.2021 09:04 - 21.06.2021 00:00
Аукціон: з 23.06.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 комплект
Період постачання до 19.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛКОНТ-СЕРВІС
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.06.2021 20:17
Відповіді на вимоги 11
Документи 18
Скарги 0
ТОВ МЕДСЕРВІСГРУП
Початкова пропозиція 14 498 000.00 UAH з ПДВ /
14 498 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.06.2021 20:16
Відповіді на вимоги 11
Документи 27
Скарги 0