• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації

Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

Завершена

16 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 80 000.00 UAH
Номер: ee72759b755942f48e653ca2fb693e65
Внутрішній номер закупівлі: 18389011
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-12-010955-a   
Замовник: ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
Контактна особа: Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.07.2023 18:23 - 17.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2023 18:23 - 20.07.2023 09:00
Період кваліфікації: 20.07.2023 09:02 - 11.08.2023 16:52
Період завантаження договору: 17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 000 000.00 Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації