-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Оголошено тендер
16 000 000.00
UAH
Номер:
caf26d20f56a412dbf690516649c6181
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-12-005819-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової Національної академії медичних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової Національної академії медичних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.07.2023 17:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система
×
-
НК 024:2023:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФонд розвитку закладів спеціалізованоі медичної допомоги
Сума16 000 000.00 UAH