-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Лот 2 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-011058-a
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
9 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 22 500.00 UAH
Номер:
0a7222aec6dc482fb9464c6a1b154439
Внутрішній номер закупівлі:
18389117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-12-011058-a
Замовник:
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П. Майбороди, б. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.07.2023 18:58 - 17.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.07.2023 18:58 - 20.07.2023 09:00
Період кваліфікації:
20.07.2023 09:02 - 11.08.2023 20:52
Період завантаження договору:
17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 500 000.00 Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
- Лот №2 ₴4 600 000.00 Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації