-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації; Лот 2 – Повністю цифрова багатоцільова універсальна ультразвукова система, НК 024:2023: 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Тендер Prozorro UA-2023-07-12-011058-a
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
9 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 22 500.00 UAH
Нічого не знайдено.