• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця: НК 024:2019: 37645 – Система рентгенівська діагностична стаціонарна загального призначення, цифрова

Завершена

11 000 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 55 000.00 UAH
Номер: ef3803f788d546a6b9500c9ddc14aca2
Внутрішній номер закупівлі: 11733608
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-27-003241-a   
Замовник: ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
Контактна особа: Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 55 000.00 UAH
Період уточнення: 27.09.2021 18:39 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2021 18:39 - 28.10.2021 09:00
Період прекваліфікації: 28.10.2021 09:01 - 09.11.2021 00:00
Аукціон: 09.11.2021 14:49 - 09.11.2021 15:12
Період кваліфікації: 09.11.2021 15:12 - 09.11.2021 18:50
Період завантаження договору: 09.11.2021 18:50 - 29.11.2021 18:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрова рентгенографічна та флюороскопічна система на 3 робочих місця
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИММЕР МЕДІЗИН СІСТЕМ УКРАЇНА"

Оскарження: 09.11.2021 18:50 - 20.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 10 990 000.00 UAH без ПДВ /
10 990 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.11.2021 14:00
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2021 18:50
Відповіді на вимоги 11
Документи 21
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛАТАНМЕД"
Початкова пропозиція 11 000 000.00 UAH без ПДВ /
11 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.11.2021 14:01
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 75be84f172004ec0af0ff17cde83fc07
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-27-003241-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИММЕР МЕДІЗИН СІСТЕМ УКРАЇНА"
Номер договору: 480
Сума договору: 10 990 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.11.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Дата підписання: 22.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог. №480 від 22.11.2021р. - Циммер.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s